E-mail:
info@thk.ee
Telefon:
6 101 294
Aadress:
Suur-Sõjamäe 6A, Tallinn 11415
en  ru

Menüü

Külalised Hollandist

november 1, 2018 : thk_admin

31.10.2018 külastasid Resotsialiseerimiskeskust Madalmaade Erasmus Centrum voor Zorgbestuur Helsingi-Tallinn õppereisi raames Madalmaade tervishoiukorraldajad. https://www.erasmuscentrumzorgbestuur.nl/ ...

Infotund 11.04.08

aprill 5, 2008

11. aprillil algusega kell 11 toimus Tallinna Hoolekande Keskuses infopäev eakate sotsiaalvalve teenuse teemal.

Osalesid abilinnapea pr Merike Martinson ning esindajad Tallinna Sotsiaal – ja Tervishoiuametist, Häirekeskusest ja Tallinna linna sotsiaalhoolekande osakondadest.

Sotsiaalvalve teenus üksi elavatele eakatele käivitus Tallinnas 2007 aasta suvel. Esimesed liitujad olid Mustamäe ja Lasnamäe linnaosast, praegu on teenusega liitunud ka Põhja-Tallinn ja Nõmme. Selle aasta jooksul on teenusega liituma oodatud ka teiste linnaosade eakad. Praeguseks on kliente ligi sadakond, millele lähiajal on oodata lisa.

Infotunnil anti ülevaade teenuse senisest käigust ning arutleti edaspidiste arenguvõimaluste üle.

Väljakutsed, mille tegemiseks piisab vaid nupulevajutusest, annab eakale inimesele kindlustunde ning garanteerib kiire ja asjatundliku abi eaka kodus sõltumata kellajast. Öisel ajal, nädalavahetustel ja pühade ajal tehtud väljakutsed saavad Häirekeskuse abil edastatud Tallinna Hoolekande Keskuse sotsiaalvalvebrigaadile.

Väljakutsed on peamiselt olnud seotud kukkumistega ning koduses keskkonnas tekkinud probleemidega, mille puhul tihti on kaasatud kiirabi.

Sotsiaalvalveteenus kui lisavõimalus koduhooldusel olevate eakate abistamiseks on kindlasti väärt edasiarendamist.

Kommenteeri