E-mail:
info@thk.ee
Telefon:
6 101 294
Aadress:
Suur-Sõjamäe 6A, Tallinn 11415
en  ru

Menüü

THK teenused aastal 2019

detsember 11, 2018 : thk_admin

Kodutute päevakeskus aadressil Suur-Sõjamäe 6a Resotsialiseerimiskeskuse I korrusel on avatud igal tööpäeval (v.a. riigipühad) E – R 9.00 – 12.00 13.00 – 17.00 Sanitaartund 12.00 – 13.00 L/P suletud Päevakeskuse kliendil on võ ...

TV3 saate Stiilipäeviku ja Viru Keskuse rõivaste kampaania

juuni 3, 2010

Maikuu keskpaigas toimus Viru Keskuses koostöös TV3 saate Stiilipäevik raames mitmepäevane rõivaste kogumise üritus. Oodatud olid igasugused rõivaesemed, mida inimesed olid üles kutsutud Viru Keskuse aatriumi paigutatud konteineritesse  tooma. Kokku sai 4 suurt konteineritäit.

Valik oli lai – alates kübaratest ja sallidest kuni pusade ja püksteni – mis iganes värvi ja ajastusse need ka ei kuulunud. Nende abil  said kõik soovijad end avaliku lindistuse käigus ise uusmoodsaks teha ning erinevate riietusesemete kombineerimisega pälvida nii pealtvaatajate, osalejate  kui ka saatejuhtide tähelepanu.

Kõik ikka selleks, et  saada personaalne stiilinõustamise osaliseks. Nii said päris mitu inimest endale Zenja Fokini ka Krista Lensini abil täiesti uue näo – nn totaalne muutumine  alates soengust-meigist ja lõpetades jalavarjudega, mida muutuja ise poleks varem poes võib-olla vaadanudki.

Kui saade läbi, oli vaja suur hulk kogutud riidekraami  – 4000 liitrit – õigesse kohta toimetada. Selleks kohaks sai Suur-Sõjamäe 6a asuv Rehabilitatsioonikeskus, kus töötajad pea nädalaga said kõik esemed sorteeritud ja kottidesse pakitud.

Edasi ootas rõivaid tavapärane saatus – erinevatele sotsiaalabi osutavatele asutustele jagati välja nii need kui ka muud riideabi, mida Tallinna Hoolekande Keskus sel aastal on toetajatelt päris palju saanud.

Seekordsed abisaajad olid järgmised: Tallinna Perekeskus, Naiste Kriisikodu, Kesklinna Nõustamiskeskus, Lasnamäe Sotsiaalkeskuse Laste Päevakeskus, Magasini haigla, Akadeemia 32 sotsiaalmaja, aga ka Keila Sotsiaalkeskus ja Hiiumaa Lasterikaste Perede Liit.

Tänud kõigile ürituses osalenutele!

Kommenteeri