E-mail:
info@thk.ee
Telefon:
6 101 294
Aadress:
Suur-Sõjamäe 6A, Tallinn 11415
en  ru

Menüü

THK teenused aastal 2019

detsember 11, 2018 : thk_admin

Kodutute päevakeskus aadressil Suur-Sõjamäe 6a Resotsialiseerimiskeskuse I korrusel on avatud igal tööpäeval (v.a. riigipühad) E – R 9.00 – 12.00 13.00 – 17.00 Sanitaartund 12.00 – 13.00 L/P suletud Päevakeskuse kliendil on võ ...

Tallinna parimad sotsiaaltöötajad pidasid Raekojas jõulupidu

detsember 20, 2013

Abilinnapea Merike Martinson võttis Tallinna raekojas 16.detsembril vastu linna tunnustatumad sotsiaaltöötajad,
11 parimat neist said linnavalitsuse tänukirja.

Linnavalitsuse vastuvõtule oli kutsutud 120 sotsiaaltöötajat Tallinna linnaosadest, hallatavatest sotsiaalasutustest ja mittetulundusühingutest; tänukirja pälvinud on silma paistnud oma hoolivuse ja  pühendumusega või teeninud tunnustuse pikaaegse vastutustundliku töö eest.

Linnavalitsuse tänavuse tunnustuse pälvsid  Toomas Ora Kesklinna linnaosavalitsusest, Kai Keller Põhja-Tallinna linnaosavalitsusest,  Katre Runtal Mustamäe linnaosavalitsusest, Maie Takel Kristiine linnaosavalitsusest ja Olga Vassina Nõmme linnaosavalitsusest; Iivi Hindpere Tallinna Laste Turvakeskusest, Inga Kurismann Iru Hooldekodust ja Anni Vaher Tallinna Perekeskusest; Tiia Tiik Tallinna Puuetega Inimeste Kojast, Janne Jerva Eesti Pimemassööride Ühingust ja Kaspar Sild Tallinna Hoolekande Keskusest.

Tunnustatud pälvisid koos tänukirja ja raamatuga ka kutse Estonia kontserdisaalis 20. detsembril  toimuvale Tallinna linna poolt korraldatavale kontserdile.

Kommentaarid on suletud